Mam takie drzwi zewnętrzne i bardzo mnie denerwuje ich tarcie przy progu.
W zawiasach jest co z tworzywa sztucznego. Nie wiem jak to można wyregulować.
Proszę o pomoc.
W zawiasach jest co z tworzywa sztucznego. Nie wiem jak to można wyregulować.
Proszę o pomoc.