Witam zaczołem ściagać Linuxa a mianowicie dystrybucje mandrake mandrivia limited edition 2005 na 3 cd. I mam pytanie czy można tego linuxa zainstalować na dysku niwykopując winXp ??.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam