Witam,
na schemacie ideowym wzmacniacza od odbiornika radiowego znalazłem symbole widoczne w lewym dolnym rogu schematu (niebieski prostokąt), wyglądające na jakieś rodzaje rezystorów i kondensatorów (pomijam oczywiście standardowe symbole rezystora i kondensatora, nr 2 (0,25 W) i 6 (63 V)).
Moją uwagę przykuły również elementy zaznaczone na czerwono na schemacie wzmacniacza.
Mógłby ktoś mi napisać, co symbolizują? Mam za zadanie stworzyć kopię tego schematu w AutoCAD i chciałbym wiedzieć mniej więcej jak nazywają się elementy, które przerysowuję
Próbowałem znaleźć informacje w internecie, lecz bezskutecznie.
Będę wdzięczny za pomoc.
na schemacie ideowym wzmacniacza od odbiornika radiowego znalazłem symbole widoczne w lewym dolnym rogu schematu (niebieski prostokąt), wyglądające na jakieś rodzaje rezystorów i kondensatorów (pomijam oczywiście standardowe symbole rezystora i kondensatora, nr 2 (0,25 W) i 6 (63 V)).
Moją uwagę przykuły również elementy zaznaczone na czerwono na schemacie wzmacniacza.
Mógłby ktoś mi napisać, co symbolizują? Mam za zadanie stworzyć kopię tego schematu w AutoCAD i chciałbym wiedzieć mniej więcej jak nazywają się elementy, które przerysowuję
Będę wdzięczny za pomoc.