Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamAlpha napisał:W pierwszej kolejności chciałbym zrobić porządek z tymi ścieżkami,
sisko napisał:Patrząc na zdjęcie płytki, zgaduję, że wartość napięcia podawana na te ścieżki wynosi 24 VAC. Jeżeli tak, to musiało być bardzo duże przepięcie, aby wypalić w ten sposób laminat.