Witam.
Chciałbym zbudować samemu odtwarzacz compact disc. Planuję wykorzystać obudowę od tunera t8010 i napęd z radia samochodowego sony.
Szukam kogoś kto pomógłby mi ogarnąć elektronikę. Głównie interesuje mnie pomoc przy podłączeniu i zbudowanie transportu.
Tak wygląda port połączeniowy w radiu:
W miejscu skali byłaby luka na płytę, w miejscu pokrętła strojenia wyświetlacz cyfrowy. Zamiast styczników chciałbym użyć unitrowskich isostatów.