Witajcie! Poproszę o podpowiedź od czego rozpocząć diagnostykę następującego problemu:
Od pewnego czasu mój ekspres zaczął pobierać ze zbiornika zdecydowanie więcej mleka do przygotowania takich samych napojów niż wcześniej. Nic oczywiście nie było zmieniane w ustawieniach. Ponadto do pierwszej kawy mleko podawane jest zawsze zimne i słabo spienione, do drugiej kawy leci już ciepłe mleko, ale nadal więcej niż powinno. Poradzę sobie z rozbiórką i przeprowadzeniem diagnostyki ekspresu, ale jeszcze nigdy go nie otwierałem i szukam wskazówek jak się do tego zabrać i na co zwrócić uwagę w środku. Z góry dziękuję za każdą konstruktywną poradę.
Od pewnego czasu mój ekspres zaczął pobierać ze zbiornika zdecydowanie więcej mleka do przygotowania takich samych napojów niż wcześniej. Nic oczywiście nie było zmieniane w ustawieniach. Ponadto do pierwszej kawy mleko podawane jest zawsze zimne i słabo spienione, do drugiej kawy leci już ciepłe mleko, ale nadal więcej niż powinno. Poradzę sobie z rozbiórką i przeprowadzeniem diagnostyki ekspresu, ale jeszcze nigdy go nie otwierałem i szukam wskazówek jak się do tego zabrać i na co zwrócić uwagę w środku. Z góry dziękuję za każdą konstruktywną poradę.