logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] DeLonghi Eletta ECAM 45.760 - Zimne mleko i za dużo

fwarmowski 25 Sty 2023 18:44 2760 3
REKLAMA
  • #1 20404868
    fwarmowski
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Ocena: 3
    Witajcie! Poproszę o podpowiedź od czego rozpocząć diagnostykę następującego problemu:
    Od pewnego czasu mój ekspres zaczął pobierać ze zbiornika zdecydowanie więcej mleka do przygotowania takich samych napojów niż wcześniej. Nic oczywiście nie było zmieniane w ustawieniach. Ponadto do pierwszej kawy mleko podawane jest zawsze zimne i słabo spienione, do drugiej kawy leci już ciepłe mleko, ale nadal więcej niż powinno. Poradzę sobie z rozbiórką i przeprowadzeniem diagnostyki ekspresu, ale jeszcze nigdy go nie otwierałem i szukam wskazówek jak się do tego zabrać i na co zwrócić uwagę w środku. Z góry dziękuję za każdą konstruktywną poradę.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 20549594
    fwarmowski
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Ocena: 3
    Problem rozwiązany bez rozbierania ekspresu. Winna okazała się rurka podająca mleko ze zbiornika - powiększony otwór powodował nadmierny i zbyt szybki przepływ mleka.
  • #4 20549596
    fwarmowski
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Ocena: 3
    Za razem nie polecam zamienników rurek do tego ekspresu, odbiegają od oryginałów.
REKLAMA