Witam,
mam w domu 2 internety, jeden radiowy od lokalnego prywaciarza, i drugi od T-mobile LTE bez limitu. Dlaczego 2? Bo oba w mojej miejscowości lekko mówiąc działają tak se i połowa domu działa na jednym i druga na drugim. Niestety od jakiegoś czasu działają tak, że przez 1/2 tygodnie oba mają przyzwoitą prędkość, by przez następne 2 tygodnie działały katastrofalnie. Odkryłem, że bardzo możliwe, że składa się na to obciążenie routerów, oraz to, że oba się chyba nawzajem "zagłuszają". Chciałbym więc spróbować przejść na 1 router i wymienić go na taki, który wytrzyma obciążenie całego domu. Chodzi dokładniej o ten z T-mobile, który działa na kartę, więc nowy musi mieć wejście na kartę. Mój router to ZTE MF286 i ma antenę zewnętrzną Dual LTE1800-2600MHz 17dBi z Cybertecha. Miałem już tutaj parę postów odnośnie tych urządzeń więc podsyłam linki:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3836599.html
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3903095.html
mam w domu 2 internety, jeden radiowy od lokalnego prywaciarza, i drugi od T-mobile LTE bez limitu. Dlaczego 2? Bo oba w mojej miejscowości lekko mówiąc działają tak se i połowa domu działa na jednym i druga na drugim. Niestety od jakiegoś czasu działają tak, że przez 1/2 tygodnie oba mają przyzwoitą prędkość, by przez następne 2 tygodnie działały katastrofalnie. Odkryłem, że bardzo możliwe, że składa się na to obciążenie routerów, oraz to, że oba się chyba nawzajem "zagłuszają". Chciałbym więc spróbować przejść na 1 router i wymienić go na taki, który wytrzyma obciążenie całego domu. Chodzi dokładniej o ten z T-mobile, który działa na kartę, więc nowy musi mieć wejście na kartę. Mój router to ZTE MF286 i ma antenę zewnętrzną Dual LTE1800-2600MHz 17dBi z Cybertecha. Miałem już tutaj parę postów odnośnie tych urządzeń więc podsyłam linki:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3836599.html
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3903095.html