Mam takie dwa radiotelefony i po podłączeniu zasilania świeci tylko dioda czerwona na manipulatorze, nie działa odbiornik ani nadajnik. Proszę o radę, co może być przyczyną takiego stanu. Pozdrawiam Stanisław.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam