Dzień dobry,
Moje pytanie dotyczy pralki Amica DAW 6103 LSW.
Przepraszam, że nie podam więcej szczegółów, ale niestety, nie jestem w stanie odczytać żadnych informacji z tabliczki znamionowej, która pewnie jest z tyłu, ponieważ pralka jest zabudowana.
Moje pytanie dotyczy niepokojących, według mnie, dźwięków, które pojawiają się podczas wirowania.
Podaję link do filmiku wrzuconego na WeTransfer. Chodzi mi o dźwięk, który występuje np. w 25-30 sekundzie. Pralka wiruje, później słychać dźwięk odpływu w syfonie, a później charakterystyczny zgrzyt. O wiele dłuższy jest ok. czasu 1:10 - również słychać, że pralka wiruje, za chwilę wodę w odpływie, a później znów ten niepokojący dźwięk.
Link do filmiku
Pralka była dopiero co przywieziona i została zabudowana, jest używana (2-3 lata?). Nie wiem czy była właściwie zabezpieczona w transporcie (bęben). Nie wiem czy została właściwie wypoziomowana. Nie wiem czy ten dźwięk może oznaczać, że coś jest w filtrze - wydaje mi się, że dobiega właśnie z przodu, z dołu pralki. A może w związku z zabudową rura odpływowa jest jakoś dziwnie upchana za/pod meblami i to ona tak hałasuje jak pralka wyrzuca wodę?
Bardzo proszę Państwa o pomoc.
Moje pytanie dotyczy pralki Amica DAW 6103 LSW.
Przepraszam, że nie podam więcej szczegółów, ale niestety, nie jestem w stanie odczytać żadnych informacji z tabliczki znamionowej, która pewnie jest z tyłu, ponieważ pralka jest zabudowana.
Moje pytanie dotyczy niepokojących, według mnie, dźwięków, które pojawiają się podczas wirowania.
Podaję link do filmiku wrzuconego na WeTransfer. Chodzi mi o dźwięk, który występuje np. w 25-30 sekundzie. Pralka wiruje, później słychać dźwięk odpływu w syfonie, a później charakterystyczny zgrzyt. O wiele dłuższy jest ok. czasu 1:10 - również słychać, że pralka wiruje, za chwilę wodę w odpływie, a później znów ten niepokojący dźwięk.
Link do filmiku
Pralka była dopiero co przywieziona i została zabudowana, jest używana (2-3 lata?). Nie wiem czy była właściwie zabezpieczona w transporcie (bęben). Nie wiem czy została właściwie wypoziomowana. Nie wiem czy ten dźwięk może oznaczać, że coś jest w filtrze - wydaje mi się, że dobiega właśnie z przodu, z dołu pralki. A może w związku z zabudową rura odpływowa jest jakoś dziwnie upchana za/pod meblami i to ona tak hałasuje jak pralka wyrzuca wodę?
Bardzo proszę Państwa o pomoc.