Witam
Potrzebuję pomocy. Wgrałem bios F10. Po aktualizacji biosu komputer nie daje znaku życia. Ponieważ bardzo zależy mi na czasie zwracam się z prośbą o wskazanie kto w Krakowie mógłby mi wgrać bios do scalaka (chyba nie obejdzie się bez wylutowania). Mam stary bios F6 (taki był przed aktualizacją) ze strony gigabyte oraz nowy F10. Gdyby można było dokonać aktualizacji jutro byłoby super!!
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Mariusz
Potrzebuję pomocy. Wgrałem bios F10. Po aktualizacji biosu komputer nie daje znaku życia. Ponieważ bardzo zależy mi na czasie zwracam się z prośbą o wskazanie kto w Krakowie mógłby mi wgrać bios do scalaka (chyba nie obejdzie się bez wylutowania). Mam stary bios F6 (taki był przed aktualizacją) ze strony gigabyte oraz nowy F10. Gdyby można było dokonać aktualizacji jutro byłoby super!!
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Mariusz