Czy ktoś wie jak podłączyć w tym radiu nawigację plus jak wgrać język polski?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamJarek2103 napisał:Nie wiem co mow instrukcja
Moderowany przez ArturAVS:3.1.9. Nie ironizuj i nie bądź złośliwy w stosunku do drugiej strony dyskusji. Uszanuj odmienne zdanie oraz inne opinie na forum.
3.1.5-3.1.7 Nie wysyłaj treści, które powodują celowo konflikty na forum i naruszają dobre obyczaje. Nie wyzywaj drugiej strony dyskusji, nawet jak posiadasz odmienne zdanie.
Ostrzeżenie!