Elo! Potrzebuję Waszej pomocy. Otóż od stycznia tego roku, firma Microsoft ograniczyła możliwość połączenia swojej skrzynki pocztowej z zewnętrznym klientem jedynie przez OAuth. Mój klient, to program ERP i niestety nie obsługuje tej metody. Czy istnieje jakiś sposób przekierowywania poczty do jakiegoś serwera pośredniego przez OAuth, a następnie podłączenie takiego "pośrednika" przez POP3 i SMTP do mojego klienta? Z góry dziękuję za odpowiedź!