Modernizuję instalację elektryczną i zastanawiam się nad zastosowaniem układu wykrywania zaniku fazy.
Do gniazd 3-fazowych będą podłączane spawarki inwertorowe, spawarki transformatorowe albo silniki elektryczne o różnej mocy.
Najbardziej zależy mi na ochronie spawarek inwertorowych bo to są drogie urządzenia.
w tej chwili myslę nad zastosowaniem
--czujnika zaniku fazy ZAMEL CKM-11
-- stycznika ze stykami normalnie zwartymi Hager 4NC
Kiedy CKM-11 wykryje zanik fazy załączy stycznik i styki zostaną rozwarte.
Potrzebuję zabezpieczyć tak przynajmniej 4-5 gniazd 3-fazowych.
Robi się z tego poważna inwestycja. Stycznik 4NC Hager to około 350zł za sztukę.
Czy są jakieś dedykowane moduły zabezpieczające przed zanikiem fazy.
To co opisałem powinno działać ale to będzie taki "składak".
Do gniazd 3-fazowych będą podłączane spawarki inwertorowe, spawarki transformatorowe albo silniki elektryczne o różnej mocy.
Najbardziej zależy mi na ochronie spawarek inwertorowych bo to są drogie urządzenia.
w tej chwili myslę nad zastosowaniem
--czujnika zaniku fazy ZAMEL CKM-11
-- stycznika ze stykami normalnie zwartymi Hager 4NC
Kiedy CKM-11 wykryje zanik fazy załączy stycznik i styki zostaną rozwarte.
Potrzebuję zabezpieczyć tak przynajmniej 4-5 gniazd 3-fazowych.
Robi się z tego poważna inwestycja. Stycznik 4NC Hager to około 350zł za sztukę.
Czy są jakieś dedykowane moduły zabezpieczające przed zanikiem fazy.
To co opisałem powinno działać ale to będzie taki "składak".