Witam serdecznie. Chciałbym zapytać, czy możecie zerknąć na te parametry i sprawdzić, czy wszystko jest tak, jak być powinno?
Astra G COUPE Z18XE 2000r
Główne pytanie, jakie mam, to czy czujnik powinien pokazywać od 8 stopni skalę wahającą się? Wygląda to tak, jakby temperatura nie była stabilna, tylko skacze od załóżmy 20 stopni do 12 itd. losowo.
Z góry dziękuję 😃
Astra G COUPE Z18XE 2000r
Główne pytanie, jakie mam, to czy czujnik powinien pokazywać od 8 stopni skalę wahającą się? Wygląda to tak, jakby temperatura nie była stabilna, tylko skacze od załóżmy 20 stopni do 12 itd. losowo.
Z góry dziękuję 😃