#1 20710191 27 Sie 2023 13:52 waldeki54 waldeki54 Poziom 2 Posty: 2 Autor tematu Post #1 20710191 27 Sie 2023 13:52 Witam. Problem jest taki, że mam partnera 2 1.6 e-HDI. Po zmianie rozrządu pali jak smok. Ktoś coś?
Pomocny post #2 20710203 27 Sie 2023 14:01 milejow milejow Konto firmowe Poziom 43 Posty: 13069 Pomógł: 1559 Ocena: 5131 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #2 20710203 27 Sie 2023 14:01 A ile pali smok? Ja zaczął żłopać po rozrządzie to sprawdź ustawienie, popraw i może przestanie Konto firmowe: Działalność własna Mętów 99, Lublin, 20-388
#3 20710311 27 Sie 2023 15:02 waldeki54 waldeki54 Poziom 2 Posty: 2 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 20710311 27 Sie 2023 15:02 Ok, przed wymianą chodził jak złotko, teraz bierze 10 l na 100 przy 100 na h, ale dzięki.