Pięknie było gdy monitorek działał ale pewnego dnia :o pyk i czar prysnął.
Myślę, że to zasialacz (na lini zamiast 160V jest 220, zamiast 12 jest 20 i tak dalej). Wiem
, że to dla niektórych głupie pytanie
ale jak mam się do tego zabrać. Dzięki i sorry za zaśmiecanie forum takimi postami
.
marko
Myślę, że to zasialacz (na lini zamiast 160V jest 220, zamiast 12 jest 20 i tak dalej). Wiem
marko