Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z alarmem FOX

wox 28 Lis 2005 12:18 1097 4
  • #1 28 Lis 2005 12:18
    wox
    Poziom 2  

Witam!

Przeglądnąłem trochę postów o Foxie, ale podobnego problemu nie znalazłem.

Mam taki problem:
    ostatnio przy uzbrojonym alarmie, wlączyl sie on i podobno wył non stop 3h(tak mówili troszke wkurzeni ludzie)zawiesił sie ponieważ przy normalnym alarmowaniu powinien wyć w cyklach po 30 sekund a chyba po 10 powinien syrenę odciąć. Po wyłaczeniu go z pilaota, wyłaczył sie ale kierunkowskazy zaczeły swiecic!(nie mrugały)
    Pomogło dopiero wyjęcie bezpiecznika i to na dłuzej.

Dwa dni temu właczyl sie w czasie jazdy:| i nie wył swoim standardowym dzwiękiem, tylko wydawał jakis dzwiny zmienny dzwięk,(myslałem na poczatku, że policja jedzie za mna:D ) Też pomoglo wyjecie bezpiecznika na dłuższą chwile. Bardzo dziwne bo alarm nie był uzbrojony.

Aha model to fox 900t.

Z góry dziekuję za pomoc i pozdrawiam!

0 4
  • #3 28 Lis 2005 13:28
    OPRNIK
    Poziom 11  

Czesc mialem podobny problem z takim alermem w tico tez zalanczal sie w czasie jazdy bylo to spowodowane obluzowaniem sie zacisku masy

0
  • #4 28 Lis 2005 14:51
    wox
    Poziom 2  

magir napisał:
    A syrena alarmu ma własny akumulator czy nie ma zasilania buforowego ?

Pozdrawiam

Chyba ma...

Dodano po 53 [sekundy]:

OPRNIK napisał:
    Czesc mialem podobny problem z takim alermem w tico tez zalanczal sie w czasie jazdy bylo to spowodowane obluzowaniem sie zacisku masy

Popatrze na kabelki w wolnym czasie

0
  • #5 28 Lis 2005 20:51
    Robert H
    Poziom 20  

Alarm przy chwilowym braku napięcia masy lub plus 12V blokuje się tzn mogą świecić kierunki i brak reakcji na pilota . Syrena w tym alarmie ma własne zasilanie czyli przy braku napięcia bedzie wyć . Tak długo aż się pojawi napięcie lub wyładuje się akumulator w syrenie. Zmień mase ( czarny przewód) podłaczenia i zasilanie +12V (czerwony przewód). Zobacz czy niemasz przypadkiem instalacji na szybkozłaczach.

1