W moim pasacie jak próbuje go odpalić włączam zapłon zapalają się kontrolki, kręcę dalej kluczykiem i zero reakcji rozrusznik nie kreci. Kabelek do automatu rozrusznika jest podłączony. Ktoś może miał taki przypadek lub wie co pokolei sprawdzc.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam