Witam,
Mam problem z lodówką PKM Side by side SBS 339- 177A+, lodówka ma 4 lata, ostatnio zauważyłem, że w lodówce jest -10°C (mierzone termometrem) w zamrażarce -20°C, ustawione na wyświetlaczu +4°C i -14°C. Gdy ja odłączę i od razu podłączę do prądu to działa poprawnie do pierwszego wyłączenia kompresora poprzez elektronikę czyli ustawione na wyświetlaczu +4°C i -14°C, urządzenie schłodzi się do tej temperatury i odłączy kompresor, po około 20 min znowu zacznie pracować kompresor i już pompuje na full beż przerwy. Zostały zmierzone czujniki temperatur i zdecydowałem się kupić nowe, ale nic nie pomogło. Ma ktoś pomyśl na rozwiązanie?
Pozdrawiam
Mam problem z lodówką PKM Side by side SBS 339- 177A+, lodówka ma 4 lata, ostatnio zauważyłem, że w lodówce jest -10°C (mierzone termometrem) w zamrażarce -20°C, ustawione na wyświetlaczu +4°C i -14°C. Gdy ja odłączę i od razu podłączę do prądu to działa poprawnie do pierwszego wyłączenia kompresora poprzez elektronikę czyli ustawione na wyświetlaczu +4°C i -14°C, urządzenie schłodzi się do tej temperatury i odłączy kompresor, po około 20 min znowu zacznie pracować kompresor i już pompuje na full beż przerwy. Zostały zmierzone czujniki temperatur i zdecydowałem się kupić nowe, ale nic nie pomogło. Ma ktoś pomyśl na rozwiązanie?
Pozdrawiam