Jak można w windowsie 98 obrócić ekran, żeby zamiast rozdzielczości 800x600 wyszło 600x800, żebym mógł obrócić monitor i postawić go na boku (pozycja portret)? Bardzo by mi się to przydało. mam monitor CRT, ale mogę go "na chama" na boku postawić.
Jak uzyskać tryb czarno-biały na ekranie bez posiadania czarno-białego monitora? Nie chodzi mi o profil "czerń o wysokim kontraście" ani o try wyświetlania 1 bit per picel tylko o zamianę wszystkich kolorów na odcienie szarości (np w trybie 16 bit).
Po prostu mam lapa z kolorowym ekranem a kolory w windows (mam 98), te ikonki, komunikaty, gg.. BŁEEE..........
Po prostu mi przeszkadzają, a przy dłuższej pracy (ponad godzinę) kolor męczy i niecierpliwi. Poza grami i niektórymi stronami lepiej kolor jest w zasadzie niepotrzebnm bajerem.
Jak uzyskać tryb czarno-biały na ekranie bez posiadania czarno-białego monitora? Nie chodzi mi o profil "czerń o wysokim kontraście" ani o try wyświetlania 1 bit per picel tylko o zamianę wszystkich kolorów na odcienie szarości (np w trybie 16 bit).
Po prostu mam lapa z kolorowym ekranem a kolory w windows (mam 98), te ikonki, komunikaty, gg.. BŁEEE..........
Po prostu mi przeszkadzają, a przy dłuższej pracy (ponad godzinę) kolor męczy i niecierpliwi. Poza grami i niektórymi stronami lepiej kolor jest w zasadzie niepotrzebnm bajerem.