jak sprawdzic czy dziala jak przewodzi to znaczy, że działa za ile go mozna kupic chodzi mi glownie o naprawe opiekacza to wlasnie z niego jest ten termostat jest jescze jeden element tylko nie wiem co to jest moze tez jaki termostat ozanczenia wyglada jak jakis opornik D213 P
ale ten element nie przewodzi bo sprawdzalem miernik to moze to jest spalone
Dodano po 50 [sekundy]:
to jest wlasnie ten termostat http://mick2003.en.ec21.com/GC00219561/CA00219566/KSD020-01.html
Dodano po 8 [minuty]:
ten drugi element to dokladnie pisze na nim
Tf = 216 stopni C
D213 PIPJ
nie wiem co to za element
Dodano po 1 [godziny] 36 [minuty]:
ten drugi to chyba tez termostat ale czego jest inny od tego co byl przy dolnej grzalce nie powinny byc dwa takie same termostaty???
ale ten element nie przewodzi bo sprawdzalem miernik to moze to jest spalone
Dodano po 50 [sekundy]:
to jest wlasnie ten termostat http://mick2003.en.ec21.com/GC00219561/CA00219566/KSD020-01.html
Dodano po 8 [minuty]:
ten drugi element to dokladnie pisze na nim
Tf = 216 stopni C
D213 PIPJ
nie wiem co to za element
Dodano po 1 [godziny] 36 [minuty]:
ten drugi to chyba tez termostat ale czego jest inny od tego co byl przy dolnej grzalce nie powinny byc dwa takie same termostaty???