Witam was serdecznie wszystkich i proszę was o pomoc. Rada dla pacjenta Mercedesa E220 cdi 2015, który już w Niemczech miał akcję na euro 6. Pojeździł kilka miesięcy i teraz dzieją się cyrki w Polsce. Wymienili mi nową sondę drugą za filtrem z tym modułem. Przejechałem 100 km i znów wyszły błędy: p229e13, p229feb, p229e11 i u029d87. Nie wiem, czy wymieniać pierwszą sondę? Dajcie radę, dzięki. 😜
Witam was serdecznie wszystkich i proszę was o pomoc. Rada dla pacjenta Mercedesa E220 cdi 2015, który już w Niemczech miał akcję na euro 6. Pojeździł kilka miesięcy i teraz dzieją się cyrki w Polsce. Wymienili mi nową sondę drugą za filtrem z tym modułem. Przejechałem 100 km i znów wyszły błędy: p229e13, p229feb, p229e11 i u029d87. Nie wiem, czy wymieniać pierwszą sondę? Dajcie radę, dzięki. 😜