Witam potrzebuje pomocy.
Kupiłem laptop Dell latitude 5590 polizingowy z jakiejś firmy na allegro. Był zainstalowany normalnie windows 11 plus założony jakiś użytkownik Dell. Postanowiłem że go przywrócę do ustawień fabrycznych i zrobię sobie swój profil od nowa w obawie przed jakimś oprogramowaniem szpiegowskimi. Generalnie teraz wyskakuje okno logowania i pyta o jakiegoś użytkownika nic nie działa w ogóle nie mogę się zalogować, próbowałem tryb awaryjny też nie mogę się zalogować. Myślałem o ściągnięciu nowego windows i uruchomić z USB ale nie działa komenda klucza w wierszu polecenia i nie wiem jaki klucz miał windows. Chciałem wgrać nowego windows ale komputer mówi że nie spełnia minimalnych parametrów mimo że wcześniej był windows 11. [img-0]
Kupiłem laptop Dell latitude 5590 polizingowy z jakiejś firmy na allegro. Był zainstalowany normalnie windows 11 plus założony jakiś użytkownik Dell. Postanowiłem że go przywrócę do ustawień fabrycznych i zrobię sobie swój profil od nowa w obawie przed jakimś oprogramowaniem szpiegowskimi. Generalnie teraz wyskakuje okno logowania i pyta o jakiegoś użytkownika nic nie działa w ogóle nie mogę się zalogować, próbowałem tryb awaryjny też nie mogę się zalogować. Myślałem o ściągnięciu nowego windows i uruchomić z USB ale nie działa komenda klucza w wierszu polecenia i nie wiem jaki klucz miał windows. Chciałem wgrać nowego windows ale komputer mówi że nie spełnia minimalnych parametrów mimo że wcześniej był windows 11. [img-0]