Lampa sygnalizacyjna nie świeci podczas pracy. Brama pracuje normalnie, napięcie podczas pracy OK. Zaznaczę, że jestem totalnym laikiem w sprawach elektroniki, więc pytanie - wymienić całą lampę, samą diodę led, no i dlaczego doszło do awarii??. W instrukcji opis awarii mówi o możliwym zwarciu jakichś przewodów