Witam,
Powróciłem do radia rozgrzebanego 10 lat temu. Wyciąłem kiedyś z niego uszkodzony element, ale nigdy nie wstawiłem nowego. Teraz nie wiem, co tam było i jakie miało parametry. Czy mógłby ktoś poratować albo odczytać ze schematu, co tam siedziało? Prawdopodobnie był on taki sam jak ten sąsiadujący, ale na 100% nie jestem pewien.
Powróciłem do radia rozgrzebanego 10 lat temu. Wyciąłem kiedyś z niego uszkodzony element, ale nigdy nie wstawiłem nowego. Teraz nie wiem, co tam było i jakie miało parametry. Czy mógłby ktoś poratować albo odczytać ze schematu, co tam siedziało? Prawdopodobnie był on taki sam jak ten sąsiadujący, ale na 100% nie jestem pewien.