Witam ! Jestem posiadaczem odbiornika radiowego Radmor 5102 HiFi Quasi Quadro. Radio na początku niby działa normalnie, ale po podłączeniu głośnika wydobywają się z niego trzaski, piski a po kilku sekundach głośnik zaczyna dymić i tutaj kończy się jego działanie
Odbiornik działał kiedyś normalnie, ale po "odsiadce" w garażu zmienił zdanie i niszczy każdy głośnik, który podłącze. Proszę o pomoc !