Dzień dobry
Czy w Peugocie 308 T9 2.0 blueHDI 20015 jest jakiś ukryty bezpiecznik od OBD ? Sprawdziłem te w komorze silnika i pod kierownicą i są ok, a brak napięcia na gnieżdzie i żaden interfejs nie działa... Sytuacja (nie działające obd) pojawiła się dzis po ponownym podłączeniu Diagboxa. Pierwsze podłączenie diagboxa celem diagnostyki przebiegło pomyślnie.
W aucie od tego momentu wyświetla się usterka silnika i SERVICE, nadto świeci się kontrolca ECO off. Napięcia na akumulatorze ok. Styki czyste
Jakieś rady ?
Czy w Peugocie 308 T9 2.0 blueHDI 20015 jest jakiś ukryty bezpiecznik od OBD ? Sprawdziłem te w komorze silnika i pod kierownicą i są ok, a brak napięcia na gnieżdzie i żaden interfejs nie działa... Sytuacja (nie działające obd) pojawiła się dzis po ponownym podłączeniu Diagboxa. Pierwsze podłączenie diagboxa celem diagnostyki przebiegło pomyślnie.
W aucie od tego momentu wyświetla się usterka silnika i SERVICE, nadto świeci się kontrolca ECO off. Napięcia na akumulatorze ok. Styki czyste
Jakieś rady ?