Witam kupiłem nowy iskrownik do skutera jakim jest Aprilia rally lc 96r Silnik minarelli horizontal chłodzony cieczą
https://allegro.pl/oferta/iskrownik-kolo-magnesowe-2t-minarelli-power-force-15157597436
Kolory kabli są inne ale wzorując się na starym iskrowniku połączyłem kable i skuter odpala.
Problemem jest brak świateł w skuterze i nie wiem czy jest ładowanie.
Przy iskrowniku jest wtyczka 3 piny
Nie zmieniałem kolejności kabli tylko ją wpiołem do instalacji skutera.
Czy da się to naprawić?
No zmienić kolejność kabli ?
Czy iskrownik się nie nadaje do tego skutera?
Dodam że w starym iskrowniku na którym światła działały.
Wychodzi tylko 2 kable w tej kostce co jest dziwne bo w kostce instalacji skutera są 3 kable z czego w tedy jeden pozostaje nie połonczony.
Dodam zdjęcie poglądowe.
W starym iskrowniku pod cewką impulsatora wychodzi jeden kabel a cewka jest podłonczona do statora
W zakupionym wychodzi kabel jako trzeci do kostki proszę zobaczyć.
https://allegro.pl/oferta/iskrownik-kolo-magnesowe-2t-minarelli-power-force-15157597436
Kolory kabli są inne ale wzorując się na starym iskrowniku połączyłem kable i skuter odpala.
Problemem jest brak świateł w skuterze i nie wiem czy jest ładowanie.
Przy iskrowniku jest wtyczka 3 piny
Nie zmieniałem kolejności kabli tylko ją wpiołem do instalacji skutera.
Czy da się to naprawić?
No zmienić kolejność kabli ?
Czy iskrownik się nie nadaje do tego skutera?
Dodam że w starym iskrowniku na którym światła działały.
Wychodzi tylko 2 kable w tej kostce co jest dziwne bo w kostce instalacji skutera są 3 kable z czego w tedy jeden pozostaje nie połonczony.
Dodam zdjęcie poglądowe.
W starym iskrowniku pod cewką impulsatora wychodzi jeden kabel a cewka jest podłonczona do statora
W zakupionym wychodzi kabel jako trzeci do kostki proszę zobaczyć.