Mam jeden pokój, do którego jest oddzielny przewód zasilający od skrzynki bezpieczników. Problem w tym, że w tym pokoju chcę przenieść grzejnik z ściany pod parapet, a wtedy rury miedziane będą szły po ścianie, na której jest przewód zasilający. Puszka w pokoju i teraz mam wybór: albo puścić rury miedziane wykonując rowki w posadzce, albo poprowadzić przewód zasilający, najpierw go wyjąć z ściany, a następnie połączyć i przenieść na inną ścianę. Tu pojawia się dylemat, czy robienie rowków na rury miedziane fi 15 z otuliną w gotowej posadzce to ma sens? Z drugiej strony, to połączenie i przedłużenie przewodu zasilającego w posadzce jest prawidłowe. W jaki sposób to połączyć? Puszka w posadzce, łączenie na skrętkę, zaizolować i zabezpieczyć w jakiś sposób w posadzce. Dylemat powstaje.