logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Gorenje K5352SH wolne nagrzewanie piekarnika i co jeszcze mogę zrobić?

mirwas67 29 Mar 2024 09:45 843 4
REKLAMA
  • #1 21024234
    mirwas67
    Poziom 9  
    Posty: 29
    Ocena: 3
    Witam.
    Mam problem z piekarnikiem elektrycznym w kuchence Gorenje model K5352SH. Długo nagrzewa się piekarnik. Wymieniłem już termostat, grzałkę dolną, przełącznik funkcji do kuchenki, a mimo to dalej wolno się nagrzewa. Może ktoś mi pomóc rozwiązać problem, ewentualnie ma ktoś schemat instalacji do tej kuchenki.
  • REKLAMA
  • #2 21024270
    jokercbi
    Poziom 14  
    Posty: 152
    Pomógł: 12
    Ocena: 27

    A to co podaje instrukcja sprawdziłeś?
    Fragment instrukcji dotyczącej szybkiego podgrzewania piekarnika.
  • REKLAMA
  • #3 21024304
    mirwas67
    Poziom 9  
    Posty: 29
    Ocena: 3
    Właśnie nie mam instrukcji dokładnie schematu elektrycznego , ale instrukcja mówi że jak słabo grzeje tzn że termostat uszkodzony ale już go wymieniłem nawet czujnik grzałki wymieniłem na nowy i dalej nie grzeje jak powinno
  • REKLAMA
  • #4 21024396
    jokercbi
    Poziom 14  
    Posty: 152
    Pomógł: 12
    Ocena: 27
    Słuchaj, a nie możesz zwyczajnie ręką sprawdzić czy grzałki grzeją? Od środka, co się robi ciepłe w danej pozycji wybieraka. Co do schematu, nie ma go czasem na tylnej części obudowy kuchenki? U mnie tak jest. Czytałem też, że w Twoim modelu leci syf do środka i zapycha wybierak.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3655008.html
  • #5 21024416
    mirwas67
    Poziom 9  
    Posty: 29
    Ocena: 3

    Dolna nowa grzeje, górna grzeje, ale grzałka termoobiegu chyba coś słabo. Tak myślę, że ona może być uszkodzona. Zamówię, wymienię i zobaczę.
REKLAMA