autoexec.bat:
alias mode_wifi setPinRole 6 WifiLED_n
alias mode_relay setPinRole 6 LED_n
// at reboot, set WiFiLED
mode_wifi
// then, setup handlers
addChangeHandler WiFiState == 4 mode_relay
addChangeHandler WiFiState != 4 mode_wifi
Zmieniłem (tylko) pin LED z linku, o którym wspomniałeś powyżej i umieściłem go w autoexec i przeważnie działało.
Po ponownym uruchomieniu (z włączonym Wi-Fi) dioda LED zareagowała na włączenie/wyłączenie przekaźnika.
Urządzenie było włączone i wyłączone Wi-Fi, ale nie zaczęło migać (w przypadku Wi-Fi) tak jak inne urządzenia.
Wyłączyłem i włączyłem ponownie zasilanie i zaczęło migać (dla Wi-Fi).
Włączyłem Wi-Fi i przestało migać (dla Wi-Fi).
Tak więc, gdy jest włączone Wi-Fi, nie rejestruje się, jeśli Wi-Fi zgaśnie.
Nic wielkiego, nie przeszkadza mi to, dziękuję za to.
Teraz: czy istnieje sposób na dołączenie plików FS, takich jak ten plik autoexec.bat, podczas flashowania urządzenia za pomocą OpenBK7231?
Flaga z plikiem autoexec.bat czy coś takiego?
Czy możemy wyprodukować/pobrać jeden plik z w pełni zaprogramowanej i w pełni zaprogramowanej jednostki OpenBK7231 (zaprogramowanej kilkoma plikami FS, takimi jak autoexec.bat, AllOn.bat itp.), której można użyć z OpenBK7231 do pełnego (w tym pliku FS) flashowania innych jednostek?
Coś w rodzaju klonowania (bez adresów MAC i konfiguracji RF itp.)
Dzięki!!