Witam wszystkich,
Mam bramę z siłownikami i centrala Easy way 210. Wszystko działa tak jak należy do czasu, aż nie ma prądu, ponieważ brama nie posiada baterii awaryjnych w standardzie. Od producenta udało mi się wydusić informacje jakie baterie powinienem zakupić i jak powinienem je ze sobą podłączyć, ale jeśli chodzi o połączenie pomiędzy bateriami, a centralą jest problem. Producent sprowadzał kiedyś ten element z Włoch ale już tego nie robią. Może któryś z Was, doświadczonych elektryków, siedzi w tym i wie jak to zrobić? Przesyłam schemat podłączenia w załączniku.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Mam bramę z siłownikami i centrala Easy way 210. Wszystko działa tak jak należy do czasu, aż nie ma prądu, ponieważ brama nie posiada baterii awaryjnych w standardzie. Od producenta udało mi się wydusić informacje jakie baterie powinienem zakupić i jak powinienem je ze sobą podłączyć, ale jeśli chodzi o połączenie pomiędzy bateriami, a centralą jest problem. Producent sprowadzał kiedyś ten element z Włoch ale już tego nie robią. Może któryś z Was, doświadczonych elektryków, siedzi w tym i wie jak to zrobić? Przesyłam schemat podłączenia w załączniku.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.