Witam serdecznie.
Chcę się poradzić mądrzejszych ode mnie. Mam problem z podłączeniem unifonu. Po remoncie okazało się, że mam odpięty kabel od unifonu. Niestety nie wiem jak były podpięte kable pod konkretne blaszki. Udałem się do sąsiadki, która ma stary Laskomex, taki sam jaki był u mnie. Wewnątrz ma kabel z 4 żyłami, u mnie jest z kolei 6 żył, jednak nie wiem czy były wszystkie podpięte lub czy były jakieś mostki wykonane, tak jak u sasiadki. Zdjęcie poniżej.
Jedynie do czego doszedłem, to to, że po podłączeniu u mnie brązowego kabelka pod masę i zielonego pod głośnik lub na odwrót wszytko słychać, co dzieje się na zewnątrz. Mam problem jednak z podpieciem mikrofonu oraz wywoływaniem, a także otwieraniem drzwi. Żadna konfiguracja nie daje efektu.
Chcę się poradzić mądrzejszych ode mnie. Mam problem z podłączeniem unifonu. Po remoncie okazało się, że mam odpięty kabel od unifonu. Niestety nie wiem jak były podpięte kable pod konkretne blaszki. Udałem się do sąsiadki, która ma stary Laskomex, taki sam jaki był u mnie. Wewnątrz ma kabel z 4 żyłami, u mnie jest z kolei 6 żył, jednak nie wiem czy były wszystkie podpięte lub czy były jakieś mostki wykonane, tak jak u sasiadki. Zdjęcie poniżej.
Jedynie do czego doszedłem, to to, że po podłączeniu u mnie brązowego kabelka pod masę i zielonego pod głośnik lub na odwrót wszytko słychać, co dzieje się na zewnątrz. Mam problem jednak z podpieciem mikrofonu oraz wywoływaniem, a także otwieraniem drzwi. Żadna konfiguracja nie daje efektu.