Dzień dobry,
Czytałam podobne wątki, ale nie dotyczące tego modelu. Otóż na początku nie można było zmienić temperatury. Po resecie programatora niby wczoraj wszystko działało, a dzisiaj tragedia. W trakcie prania temperatura sobie opada i wzrasta, wirowanie się zmienia, nawet czasami włącza suszenie.
Mamy w domu dużo prania (kilka razy w tygodniu) i przy dzieciach (dużo plam) jest to tragedia. Nawet przy wybranym programie, przed startem temperatura i wirowanie się zmieniają.
Bardzo proszę o pomoc i przepraszam, jeśli gdzieś ten problem, tego urządzenia został już rozwiązany. W załączeniu filmy. To jedynie próbka możliwości tej pralki.
Czytałam podobne wątki, ale nie dotyczące tego modelu. Otóż na początku nie można było zmienić temperatury. Po resecie programatora niby wczoraj wszystko działało, a dzisiaj tragedia. W trakcie prania temperatura sobie opada i wzrasta, wirowanie się zmienia, nawet czasami włącza suszenie.
Mamy w domu dużo prania (kilka razy w tygodniu) i przy dzieciach (dużo plam) jest to tragedia. Nawet przy wybranym programie, przed startem temperatura i wirowanie się zmieniają.
Bardzo proszę o pomoc i przepraszam, jeśli gdzieś ten problem, tego urządzenia został już rozwiązany. W załączeniu filmy. To jedynie próbka możliwości tej pralki.