Dzisiaj przy dojechaniu do stacji silnik mi zgasł w mojej polowce chwilę wcześniej jakby mniej mocy miał i troszkę szarpał kontrolka ładowania się zapaliła i zgasł... nie mogłem go odpalić przez 30-40 sec w końcu dałem gaz w podłogę i jakoś odpalił błąd w sterowniku
17811 system egr odchylenie regulacji
i tak patrzę że w czerwcu 2023 wymieniałem ten egr na skv i robiłem adaptacje czyżby znowu była potrzebna adaptacja ? Co ile te adaptacje się robi ?
17811 system egr odchylenie regulacji
i tak patrzę że w czerwcu 2023 wymieniałem ten egr na skv i robiłem adaptacje czyżby znowu była potrzebna adaptacja ? Co ile te adaptacje się robi ?