Witam serdecznie. Mam problem z drukarką HP OfficeJet 6110. W żaden sposób nie mogę jej uruchomić pod Windows 98SE. Sterowniki pobrałem ze strony producenta. Podczas instalacji, instalator nie może znaleźć drukarki.
Sterowniki mogę zainstalować bez drukarki, ale Windows nadal jej nie widzi. Dodam, że USB w tym komputerze działa poprawnie. Próbowałem na kilku innych komputerach z 98SE i mam ten sam efekt.
Prosze o pomoc.
Sterowniki mogę zainstalować bez drukarki, ale Windows nadal jej nie widzi. Dodam, że USB w tym komputerze działa poprawnie. Próbowałem na kilku innych komputerach z 98SE i mam ten sam efekt.
Prosze o pomoc.