Zwracam się z pytaniem: w jaki sposób działa i w którym miejscu znajduje się czujnik odkamieniania ekspresu kapsułkowego do kawy KRUPS KP170. Ekspres ten sygnalizuje potrzebę odkamieniania zapaleniem się pomarańczowej diody w przycisku zasilania. Ostatnio w takiej sytuacji wykonałem odkamienianie. Użyłem dedykowanego odkamieniacza w płynie do ekspresów SCANPART. Niestety po cyklu odkamieniania dalej paliła się pomarańczowa dioda. Z tego powodu powtórzyłem cykl odkamieniania. Niestety to nie zmieniło sytuacji. Cały czas pali się dioda pomarańczowa, choć ekspres działa bez zarzutu.
Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem lub wie jak działa czujnik odkamieniania?
Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem lub wie jak działa czujnik odkamieniania?

