Gniazdo 4p wtyczka 5pinow.
Jak podchodzicie do tematu gdy nie ma mowy i wymianie instalacji- stare budynki. Zerowanie w gnieździe? Gniazdo 5p a wtyczka 4p gdy Nka jest potrzebna ? We wtyczce 5 p nie podłączacie ochrony ? Wiem że tak nie można robić ale zastanawia mnie co w takich sytuacjach, łączyć N z PE w takiej sytuacji też nie mozna
Jak podchodzicie do tematu gdy nie ma mowy i wymianie instalacji- stare budynki. Zerowanie w gnieździe? Gniazdo 5p a wtyczka 4p gdy Nka jest potrzebna ? We wtyczce 5 p nie podłączacie ochrony ? Wiem że tak nie można robić ale zastanawia mnie co w takich sytuacjach, łączyć N z PE w takiej sytuacji też nie mozna