logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy silnik z pralki automatycznej nadaje się do zrobienia krajzegi bez wałka?

pozarowszczykprzemys 09 Lip 2024 04:39 786 5
REKLAMA
  • #1 21148026
    pozarowszczykprzemys
    Poziom 2  
    Posty: 57
    Witam grupowiczów. Pytanie moje brzmi, czy uda mi się zrobić z silnika od pralki automatycznej kreczegę bez walki, po prostu piła silnik szkielet i czy to ma jakikolwiek sens składania. Silnik przerobiłem na krótko, tylko obawiam się, że ma za szybki start.
  • REKLAMA
  • #2 21148033
    szymon122
    Poziom 38  
    Posty: 4087
    Pomógł: 302
    Ocena: 756
    Nie start jest problemem, lecz moc takiego silnika. Moim zdaniem to bez sensu, na OLX można odpowiedni silnik dostać za małe pieniądze.
  • REKLAMA
  • #3 21148096
    ALIBABA I
    Poziom 33  
    Posty: 2593
    Pomógł: 220
    Ocena: 533
    szymon122 napisał:
    Nie start jest problemem, lecz moc takiego silnika
    Dokładnie a i jaki to silnik bo jak piszesz
    pozarowszczykprzemys napisał:
    po prostu piła silnik szkielet
    Jaka musiała by być średnica piły by wystawała ponad blat tej krajzegi co właśnie przekłada się na moc no i zakres obrotów napisałeś że silnik przerobiłeś przecież te silniki "mam na myśli współczesne" mają po kilka jak nie kilkanaście tysięcy obrotów a więc do jakiejś mini cheblarki by podszedł ale jest bardzo ważny aspekt Co z wyważeniem całości ja absolutnie bym nie ryzykował .
    .
  • REKLAMA
  • #4 21151469
    pozarowszczykprzemys
    Poziom 2  
    Posty: 57
    A taki Etykieta silnika elektrycznego z danymi technicznymi
  • REKLAMA
  • #5 21151644
    ALIBABA I
    Poziom 33  
    Posty: 2593
    Pomógł: 220
    Ocena: 533
    1,7 Ampera prrzecinek 380 Wat . Dla przykładu 7 Kw i też potrafi zwolnić.
  • #6 21151656
    leonov
    Poziom 43  
    Posty: 8910
    Pomógł: 1038
    Ocena: 2240
    Za słaby silnik, szkodzą czasu i roboty.
REKLAMA