Dzień dobry
Mam od niedawna toyota celica 7 w wersji amerykańskiej
Jak wygląda instalacja tylnej lampy
Wiem tylko że trzy przewody idą do pozycyjnych i stopu jedna na dwa przewody to kierunki
Nie mam pojęcia do czego ten trzeci na dwa przewody włączałem wszystko i się nie pali
Może ktoś wie
Dziękuję
Mam od niedawna toyota celica 7 w wersji amerykańskiej
Jak wygląda instalacja tylnej lampy
Wiem tylko że trzy przewody idą do pozycyjnych i stopu jedna na dwa przewody to kierunki
Nie mam pojęcia do czego ten trzeci na dwa przewody włączałem wszystko i się nie pali
Może ktoś wie
Dziękuję