Szanowni forumowicze,
Mam maleńki problem bo posiadam 4 głośniki 4Ω i potrzebuje je podłączyć do 2 wyjść. Po połączeniu równoległym wypadkowy opór to 2Ω, a to wg mnie stanowczo za mało aby bezpiecznie podłączyć do radia samochodowego. Czy macie jakiś pomysł, aby podłączyć jakoś te głośniki, nie używając zwrotnicy, ani żadnego wzmacniacza, biorąc pod uwagę jak najtańszy sposób na zrobienie tego. Pozdrawiam.
Mam maleńki problem bo posiadam 4 głośniki 4Ω i potrzebuje je podłączyć do 2 wyjść. Po połączeniu równoległym wypadkowy opór to 2Ω, a to wg mnie stanowczo za mało aby bezpiecznie podłączyć do radia samochodowego. Czy macie jakiś pomysł, aby podłączyć jakoś te głośniki, nie używając zwrotnicy, ani żadnego wzmacniacza, biorąc pod uwagę jak najtańszy sposób na zrobienie tego. Pozdrawiam.