Czy grzałka bojlera z termostatem może się spalić, gdy jest za niskie napięcie? Z przetwornicy fotowoltaicznej, gdy wstaje słońce, jest słaby prąd, a gdy już zacznie działać poprawnie, kilkanaście razy załącza się i rozłącza, i to samo z grzałką. W trybie MPPT grzałka zaczyna już pracować przy 110 voltach, po kilku dniach odmówiła posłuszeństwa, czy to może być przyczyną?