Witam
Do czego służy biała rurka w tej pralce, co idzie od pojemnika na proszek? Jest ona pod pokrywą przednią, koło amortyzatora i na dole nigdzie nie jest podłączona. Pralka ma cały dół zardzewiały.
Do czego służy biała rurka w tej pralce, co idzie od pojemnika na proszek? Jest ona pod pokrywą przednią, koło amortyzatora i na dole nigdzie nie jest podłączona. Pralka ma cały dół zardzewiały.