Czy złączki WAGO można bez obaw stosować do większych obciążeń?
Chodzi mi przede wszystkim o stabilność trzymania złączki w długim terminie.
Mam bloki rozdzielcze SIMET ale do przy WAGO jakby porównywać słonia z kotem.
Wszystko będzie w puszcze instalacyjnej natynkowej.
Pod siłę muszę podłączyć( na różnych fazach) silnik 3-fazowy 2kW i grzałkę elektryczną do wody 2kW.
Czy WAGO nie będzie rodziło problemów powiedzmy za 5-10-15 lat?
Chodzi mi przede wszystkim o stabilność trzymania złączki w długim terminie.
Mam bloki rozdzielcze SIMET ale do przy WAGO jakby porównywać słonia z kotem.
Wszystko będzie w puszcze instalacyjnej natynkowej.
Pod siłę muszę podłączyć( na różnych fazach) silnik 3-fazowy 2kW i grzałkę elektryczną do wody 2kW.
Czy WAGO nie będzie rodziło problemów powiedzmy za 5-10-15 lat?