logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Rotel RA-840BX3 - wzmacniacz nie gra, gorące rezystory i tranzystory sterujące

MichuxPLx 18 Wrz 2024 13:53 2238 114
Najlepsze odpowiedzi

Dlaczego wzmacniacz Rotel RA-840BX3 gra bardzo cicho, harczy i grzeje rezystory 5W oraz tranzystory sterujące, oraz od czego zacząć diagnozę?

Wzmacniacz trzeba naprawić przez wymianę uszkodzonych tranzystorów Q901 i Q902 oraz diod w ich otoczeniu, bo to one dawały błędne napięcia i powodowały brak poprawnej pracy zasilania oraz końcówki mocy [#21235243][#21235416] D901 ma być diodą Zenera 18 V, D703 zwykłą 1N4148, a jeśli tranzystory są z niepewnego źródła, warto założyć porządne zamienniki, bo podróbki mogły pociągnąć za sobą kolejne uszkodzenia [#21235416][#21243805] W trakcie dalszej diagnostyki wyszedł też uszkodzony Q624, więc trzeba go wymienić i potem ustawić wzmacniacz według serwisówki, w tym prąd spoczynkowy i napięcie wyjściowe [#21242535][#21242626][#21242766][#21247803] Po tych wymianach i regulacji oba kanały zaczęły grać poprawnie [#21240493]
REKLAMA
  • #1 21230807
    MichuxPLx
    Poziom 4  
    Posty: 219
    Ocena: 7
    Rotel RA-840BX3, mam problem z wzmacniaczem bo nie gra znaczy się przy maksymalnej głośności słychać że coś tam gra cicho i harczy, prąd spoczynkowy na TP4 (+) i TP2 (-) jest 0, a na TP1 (-) i TP2 (+), zaczyna przy starcie od 01.6 i tak rośnie powyżej 03.0, rezystory 5W1KJ wszystkie są bardzo gorące, tranzystory Q618,Q620,Q613,Q615,Q617,Q619 są gorące po chwili, Q625,Q623,Q624,Q626 są gorące ale mniej nieco pewnie przez większy radiator. Oczywiście prąd spoczynkowy mierzyłem miernikiem ustawionym na 200mV jak coś. Z początku wzmacniacz grał cały czas bez problemu temperatury były podobne, ale działał. Sam radiator końcówki mocy z tranzystorami B817 i D1047 jest chłodny.

    Sprawdzałem wstępnie tranzystory b817 i d1047 przy mierzeniu z brzęczykiem, wszystkie nóżki sprawdzone i nie brzęczał miernik. Reszta tranzystorów też nie brzęczy.
    Załączniki:
    • rotel_ra-840bx3_sm.pdf (3.62 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 21230975
    SlawekKedra
    Poziom 43  
    Posty: 16714
    Pomógł: 1573
    Ocena: 1943
    Jakie są napięcia C-E tranzystorów Q621, Q622?
    Jakie są napięcia na Emiterach Q901, Q902?

    Dodano po 2 [minuty]:

    MichuxPLx napisał:
    z tranzystorami B817 i D1047 jest chłodny.

    Podaj unikalny numer katalogowy a nie typ tranzystora. Tranzystorów tego samego typu może być w urządzeniu kilka. Skąd mam wiedzieć o który chodzi?
  • #4 21231787
    MichuxPLx
    Poziom 4  
    Posty: 219
    Ocena: 7
    @SlawekKedra

    Q632, Q634,Q622,Q630,Q628,Q629,Q633,Q631

    Co do reszty będę w domu to podeślę.

    Dodano po 43 [sekundy]:

    @ZbeeGin

    Tak
  • REKLAMA
  • #5 21232592
    SlawekKedra
    Poziom 43  
    Posty: 16714
    Pomógł: 1573
    Ocena: 1943
    Te napięcia pomierz:
    SlawekKedra napisał:
    Jakie są napięcia C-E tranzystorów Q621, Q622?
    Jakie są napięcia na Emiterach Q901, Q902?
  • #6 21234112
    MichuxPLx
    Poziom 4  
    Posty: 219
    Ocena: 7
    @SlawekKedra

    Q622 C i E 2.6V-2.7V
    Q621 C i E 2.2-2.3V

    Q902 C i E wyłączony wzmacniacz na mierniku 0.3-0.5V, włączony 40.1V

    Q901 C i E wyłączony wzmacniacz 0-0.2V, włączony 41.2V

    Teraz tak patrzyłem na podłączonych kolumnach to na lewym kanale tylko buczy bez dźwięku, nawet jak jest głośność na zero, a na prawym cisza nic nie buczy, a dając głośność na max to tam coś lekko słychać że leci muzyka.
  • #7 21234211
    SlawekKedra
    Poziom 43  
    Posty: 16714
    Pomógł: 1573
    Ocena: 1943
    W jaki sposób mierzyłes te napiecia?
  • REKLAMA
  • #8 21234389
    MichuxPLx
    Poziom 4  
    Posty: 219
    Ocena: 7
    @SlawekKedra

    Przykładając sondy do C i do masy, E i do masy, na Q901 i 902 na E i do masy, a miernik ustawiony na pomiar mV
  • #9 21234407
    Ricoh_220

    Poziom 38  
    Posty: 3714
    Pomógł: 464
    Ocena: 752
    Pomiary napięć powinieneś wykonać względem masy i podać polaryzację napięć np.+12v oraz -12v
    Konto firmowe:
    Zakład techniki biurowej"Kserograf" .Serwis kserokopiarek i urzdzeń marki ricoh
    Bronowicka 73, Kraków, 30-091 | Tel.: 603XXXXXX (Pokaż) | Strona WWW: https://kserograf.e.pl
  • #10 21234419
    MichuxPLx
    Poziom 4  
    Posty: 219
    Ocena: 7
    @Ricoh_220

    Względem masy no to na Q901 i Q902 na E skakało z 00.5mV, 01,6mV do 02.3mV max, na Q622 skacze przy mierzeniu mV od 04.5 do 11.2 na nodze E a C 07.3 do 10.9, Q621 E od 00.1 do 01.8 max, C 00.0 do 02.2 max
  • #11 21234425
    Ricoh_220

    Poziom 38  
    Posty: 3714
    Pomógł: 464
    Ocena: 752
    Oczywiście pomiar bez sygnału i na ściszonym na max.
    Dobra nie przeszkadzam Sławkowi.
    Konto firmowe:
    Zakład techniki biurowej"Kserograf" .Serwis kserokopiarek i urzdzeń marki ricoh
    Bronowicka 73, Kraków, 30-091 | Tel.: 603XXXXXX (Pokaż) | Strona WWW: https://kserograf.e.pl
  • REKLAMA
  • #12 21234451
    MichuxPLx
    Poziom 4  
    Posty: 219
    Ocena: 7
    @Ricoh_220

    No tak, bez sygnału i ściszony na max. Bo tak powinno być co nie ?
  • #13 21234545
    SlawekKedra
    Poziom 43  
    Posty: 16714
    Pomógł: 1573
    Ocena: 1943
    MichuxPLx napisał:
    Przykładając sondy do C i do masy, E i do masy, na Q901 i 902 na E i do masy, a miernik ustawiony na pomiar mV

    W przypadku Q622 i Q621 napisałem abys zmierzył napięcia C-E. Zmierzyć napięcia C-E oznacza że czarną sondę nalezy przyłożyć do E a czerwoną do C.
    W przypadku tranzysytorów Q901 i Q902 napisałem abyś zmierzył napięcie na Emiterze, co oznaczało że pomiar jest względem masy.
    Jeśli zrobiłeś to inaczej to powtórz te pomiary jeszcze raz.

    Dodano po 2 [minuty]:

    MichuxPLx napisał:
    Względem masy no to na Q901 i Q902 na E skakało z 00.5mV, 01,6mV do 02.3mV max

    Ok, w takim razie zmierz jeszcze wzgledem masy napięcia na Bazach i Kolektorach tych tranzystorów
  • #14 21234614
    MichuxPLx
    Poziom 4  
    Posty: 219
    Ocena: 7
    @SlawekKedra

    Nieco wyżej pisałem
    Q622 C względem E 2.6V-2.7V
    Q621 C względem E 2.2-2.3V

    A ten Q901 i 902 to były względem masy.

    Teraz kolektor Q902 08.3-12.6mV, baza 03.7-08.3mV
    Q902 C 10.7-14.2mV, B 03.3-07.6mV (względem masy oczywiście)
  • #15 21234620
    SlawekKedra
    Poziom 43  
    Posty: 16714
    Pomógł: 1573
    Ocena: 1943
    Ok, jakie są napięcia na kondensatorach głównych?
  • #16 21234688
    MichuxPLx
    Poziom 4  
    Posty: 219
    Ocena: 7
    @SlawekKedra

    39.6-40.5V na obu kondensatorach
  • #17 21234717
    SlawekKedra
    Poziom 43  
    Posty: 16714
    Pomógł: 1573
    Ocena: 1943
    ok, są tu w tych pomiarach sprzeczności.
    1) Na plusie C909 jest według ciebie około 40V. To jest poprawna wartość ale jakim cudem w takim razie na kolektorze Q902 są tylko jakieś miliwolty skoro plus C909 jest połączony z kolektorem Q902?
    2) Na minusie C910 jest według ciebie około 40V (ze znakiem minus). To jest poprawna wartość ale jakim cudem w takim razie na kolektorze Q901 są tylko jakieś miliwolty skoro minus C910 jest połączony z kolektorem Q902?

    Jeśli jakies dwa punkty sa ze sobą połączone to na obydwu musi być takie samo napięcie.
    Jaki jest powód że u ciebie tak nie jest? Plus C909 nie łaczy się z kolektorem Q902? Minus C910 nie łączy się z kolektorem Q901?
  • #18 21234728
    MichuxPLx
    Poziom 4  
    Posty: 219
    Ocena: 7
    @SlawekKedra

    Trochę wyżej pisałem akurat że na Q901 i Q902 jest 40.1-41.2V ale przy mierzeniu C względem E, a do masy tylko w mV pokazuje.
  • #19 21234741
    SlawekKedra
    Poziom 43  
    Posty: 16714
    Pomógł: 1573
    Ocena: 1943
    MichuxPLx napisał:
    Trochę wyżej pisałem akurat że na Q901 i Q902 jest 40.1-41.2V ale przy mierzeniu C względem E, a do masy tylko w mV pokazuje.

    To również akurat jest absurdalny wynik.
    Zadałem ci kilka pytań we wpisie 17.

    Dodano po 24 [minuty]:

    Opisz w jaki dokładnie sposób robiłeś te pomiary na Q901 i 902. To musi byc wyjasnione jaki jest powód że na pomiarach napięć wychodzą bzdury.
  • #20 21235075
    MichuxPLx
    Poziom 4  
    Posty: 219
    Ocena: 7
    @SlawekKedra

    Połączenia niby są w porządku, przejście jest. Więc ciężko mi wytłumaczyć dlaczego tak jest.

    Pomiary robiłem tak w V wychodziło mi gdy C było mierzone względem E. A jeśli mierzyłem C i E względem masy (druga sonda do obudowy wzmacniacza) to wyniki wychodziły w mV i ciągle skakały w podanym zakresie.

    Fragment płytki drukowanej z lutowanymi połączeniami i oznaczeniami ścieżek. Zdjęcie dolnej strony płytki drukowanej wzmacniacza z widocznymi ścieżkami i złączami.
  • #21 21235083
    SlawekKedra
    Poziom 43  
    Posty: 16714
    Pomógł: 1573
    Ocena: 1943
    MichuxPLx napisał:
    (druga sonda do obudowy wzmacniacza)

    Obudowa to nie jest pewna masa. Masą jest np. punkt połączenia minusa C909 z plusem C910. Tam na tej ścieżce jest nawet jakaś śruba czy coś takiego.
    Powtórz te pomiary Q901 i 902.
  • #22 21235219
    MichuxPLx
    Poziom 4  
    Posty: 219
    Ocena: 7
    @SlawekKedra

    Sondę dałem na tą śrubę i wynik jest taki

    Q901 E zaczął od 0.14V i tak rosło do 0.55V przez kilka minut na C 40.1V, B -40V

    Q902 E od 0.10V do 0.80V też długo zajęło ale czekałem dla pewności. Na C 41.2V, B +20V
  • #23 21235232
    SlawekKedra
    Poziom 43  
    Posty: 16714
    Pomógł: 1573
    Ocena: 1943
    MichuxPLx napisał:
    na C 40.1V

    Dodatnie napięcie na C Q901???
  • #24 21235237
    MichuxPLx
    Poziom 4  
    Posty: 219
    Ocena: 7
    @SlawekKedra

    Minusowe, zapomniałem dopisać
  • #25 21235243
    SlawekKedra
    Poziom 43  
    Posty: 16714
    Pomógł: 1573
    Ocena: 1943
    Ok, tranzystory Q901 i 902 nalezy wylutować i sprawdzić gdyż wygladają na uszkodzone.
    Ponadto uszkodzona jest dioda D901 lub D701 lub D703.
    Jest też możliwe że diody te są sprawne ale jest gdzieś przerwa w ścieżkach które łączą te diody między sobą lub z pozostałą częścią układu.
    Diody można sprawdzić bez wylutowywania miernikiem ustawionym na zakresie diody.
  • #26 21235340
    MichuxPLx
    Poziom 4  
    Posty: 219
    Ocena: 7
    @SlawekKedra

    D901 nie ma diody
    D701 .668 (tester Uf=2.52V)
    D703 zepsuta brak odczytu, tester też nie może wykryć

    Tranzystory tester wykrywa jako rezystor 28.7kohm i drugi jako podwójny rezystor 55.07kohm, 95.62kohm, zwarcia brak
  • #27 21235343
    SlawekKedra
    Poziom 43  
    Posty: 16714
    Pomógł: 1573
    Ocena: 1943
    MichuxPLx napisał:
    D901 nie ma diody

    Nie ma wogóle D901? Co jest w jej miejscu?
    MichuxPLx napisał:
    D703 zepsuta brak odczytu, tester też nie może wykryć

    Wymień ją na nową.
    MichuxPLx napisał:
    Tranzystory tester wykrywa jako rezystor 28.7kohm i drugi jako podwójny rezystor 55.07kohm, 95.62kohm, zwarcia brak

    Wymień na nowe.
  • #28 21235402
    MichuxPLx
    Poziom 4  
    Posty: 219
    Ocena: 7
    @SlawekKedra

    No w miejscu D901 nie ma w sumie nic, jest miejsce na diodę ale nie ma zworki ani nic innego tam założone.

    Okej to wymienię.
  • #29 21235407
    SlawekKedra
    Poziom 43  
    Posty: 16714
    Pomógł: 1573
    Ocena: 1943
    MichuxPLx napisał:
    No w miejscu D901 nie ma w sumie nic, jest miejsce na diodę ale nie ma zworki ani nic innego tam założone.

    Kupiłeś taki z wymontowaną diodą?
    Trzeba tam wstawić diodę Zenera 18V
  • #30 21235410
    MichuxPLx
    Poziom 4  
    Posty: 219
    Ocena: 7
    @SlawekKedra

    No tak jak był zakupiony to już tam diody nie było.

    Ta 1N4148 nie będzie pasować ? (1N4148 70V 0,01A <4ns)

Podsumowanie tematu

✨ Wzmacniacz Rotel RA-840BX3 miał problem z brakiem dźwięku i harczeniem przy maksymalnej głośności, a także z przegrzewającymi się rezystorami i tranzystorami sterującymi. Przeprowadzono szczegółowe pomiary napięć na tranzystorach mocy i sterujących, które wykazały nieprawidłowości, zwłaszcza na tranzystorach Q901 i Q902 oraz uszkodzone diody D901, D701, D703. Wymieniono uszkodzone tranzystory i diody, co poprawiło działanie lewego kanału, natomiast prawy nadal miał problemy z buczeniem i przegrzewaniem tranzystorów Q618, Q620. Wskazano na konieczność regulacji prądu spoczynkowego potencjometrami VR601 i VR602 oraz wymiany uszkodzonego tranzystora Q624, który był podejrzany o uszkodzenie. Wzmacniacze operacyjne IC701 i IC702 (oryginalnie NE5532AN, zamienione na Burson V6 vivid dual i OPA2604AP) uległy uszkodzeniu wskutek zbyt wysokiego napięcia zasilania, co było powiązane z uszkodzeniem tranzystorów i diod w zasilaczu. Zalecano wymianę diod zenera na 18V oraz stosowanie oryginalnych lub wysokiej jakości zamienników tranzystorów (BD243C i BD244C od STM z uwzględnieniem poprawnego wlutowania). Po wymianie i regulacji prądów spoczynkowych wzmacniacz zaczął działać poprawnie, choć pojawiło się lekkie pyknięcie i szum na lewym kanale, co mogło być związane z tranzystorem Q624 lub wzmacniaczami operacyjnymi. Sprawdzono również działanie wejścia Phono, które działało prawidłowo z charakterystycznym szumem i przydźwiękiem. Ostatecznie wzmacniacz działał bez problemów po wymianie uszkodzonych elementów i prawidłowej regulacji.
REKLAMA