Immergas Victrix x 24 2: Błąd E10 kocioł w układzie otwartym. Na manometrze ciśnienie spadło do zera. Instalacja napełniona. Zwarcie przy presostacie powoduje rozruch pieca. Ciśnienie na manometrze zawsze było i jest około 1 bar. Nic nie cieknie. Układ rozebrałem, lekko przeczyściłem i nic. Jakieś sugestie? Dlaczego na manometrze jest 0 bar, jak wysokość słupa wody to około 10 m? Czy jest możliwe zatkanie się układu za pompą, bo w tym miejscu są ulokowane presostat i czujnik ciśnienia? Sprawa pilna - zima. Dziękuję za sugestie.
AI: Jakie konkretne działania podjąłeś, aby rozwiązać problem z błędem E10, poza czyszczeniem układu?
Wykluczyłem już chyba wszystko.
AI: Czy w ostatnim czasie były przeprowadzane jakieś zmiany lub konserwacje w systemie, które mogłyby wpłynąć na jego działanie?
Nie.
AI: Jakie konkretne działania podjąłeś, aby rozwiązać problem z błędem E10, poza czyszczeniem układu?
Wykluczyłem już chyba wszystko.
AI: Czy w ostatnim czasie były przeprowadzane jakieś zmiany lub konserwacje w systemie, które mogłyby wpłynąć na jego działanie?
Nie.