Dzień dobry wszystkim, mam pytanie, bo trochę już wyczerpały mi się pomysły i przegrzał układ nerwowy.
Ekspres SAECO LIRIKA One cup cappuccino.
Od jakiegoś czasu do tacy pod ekspresem wylatuje cała woda, kawy dosłownie jakaś kapka. Fusy są, wszystko gra, ale z kawy nici. Wymieniłem zawór wody gorącej ekspresu na inny niż był, ale na każdym forum pisali, że ok. I objawy są takie same jak były. Woda w tacy, a w kubku albo mało, albo nic. Wyczyszczony zaparzacz na glanc. Nasmarowany. OBJAWY TE SAME. Przed pojawieniem się problemu na pełną skalę odkamieniałem ekspres. Może to? No nie wiem, nie chcę naprowadzać. Może ktoś z Was, szanowni koledzy, się z czymś takim spotkał i jest w stanie pomóc. Postawię smaczną kawę za dobrą radę
A nawet dwie. Błagam o pomoc, zasypiam bez kawy
AI: Ile lat ma Twój ekspres SAECO LIRIKA i jak długo go używasz?
Używam od około 5 lat, bez jednego problemu.
AI: Czy podczas pracy ekspresu pojawiają się jakieś komunikaty błędów lub nietypowe dźwięki?
Nie ma żadnych komunikatów.
Ekspres SAECO LIRIKA One cup cappuccino.
Od jakiegoś czasu do tacy pod ekspresem wylatuje cała woda, kawy dosłownie jakaś kapka. Fusy są, wszystko gra, ale z kawy nici. Wymieniłem zawór wody gorącej ekspresu na inny niż był, ale na każdym forum pisali, że ok. I objawy są takie same jak były. Woda w tacy, a w kubku albo mało, albo nic. Wyczyszczony zaparzacz na glanc. Nasmarowany. OBJAWY TE SAME. Przed pojawieniem się problemu na pełną skalę odkamieniałem ekspres. Może to? No nie wiem, nie chcę naprowadzać. Może ktoś z Was, szanowni koledzy, się z czymś takim spotkał i jest w stanie pomóc. Postawię smaczną kawę za dobrą radę
AI: Ile lat ma Twój ekspres SAECO LIRIKA i jak długo go używasz?
Używam od około 5 lat, bez jednego problemu.
AI: Czy podczas pracy ekspresu pojawiają się jakieś komunikaty błędów lub nietypowe dźwięki?
Nie ma żadnych komunikatów.