Witam, mam pytanie. W salonie na jednym z okien, pojawia się skraplająca się woda. W pomieszczeniu znajdują się dwa okna a problem występuje tylko na jednym z nich. Wilgotność powietrza jest na odpowiednim poziomie 45-55%. Z czego może wynikać problem i czy zamontowanie wywiewnika, będzie dobrym rozwiązaniem ?
Pozdrawiam
Pozdrawiam