Witam,
przychodzę z być może prostym pytaniem.
Otóż z przyczyn ode mnie niezależnych nie mogę założyć instalacji elektrycznej w garażu (będzie możliwe za kilka miesięcy).
Czy jest sens postawienia stacji zasilania?
Miałaby służyć tylko i wyłącznie do otwierania/zamykania bramy garażowej.
Ile cyklów otwierania/zamykania wytrzyma na jednym ładowaniu taka stacja, zakładając przykładowe parametry stacji 1200W, 1011Wh?
AI: Jakie jest zużycie energii (w watach) przez silnik bramy garażowej podczas jednego cyklu otwierania/zamykania?
400
AI: Jak długo trwa jeden cykl otwierania/zamykania bramy garażowej?
30 sekund
przychodzę z być może prostym pytaniem.
Otóż z przyczyn ode mnie niezależnych nie mogę założyć instalacji elektrycznej w garażu (będzie możliwe za kilka miesięcy).
Czy jest sens postawienia stacji zasilania?
Miałaby służyć tylko i wyłącznie do otwierania/zamykania bramy garażowej.
Ile cyklów otwierania/zamykania wytrzyma na jednym ładowaniu taka stacja, zakładając przykładowe parametry stacji 1200W, 1011Wh?
AI: Jakie jest zużycie energii (w watach) przez silnik bramy garażowej podczas jednego cyklu otwierania/zamykania?
400
AI: Jak długo trwa jeden cykl otwierania/zamykania bramy garażowej?
30 sekund