Witam,
Czy ktoś na forum zna program lub rozwiązanie umożliwiające podgląd kamer z wielu rejestratorów znajdujących się w różnych lokalizacjach, które współpracuje ze sprzętem różnych producentów?
Szukam, jak się zdaje, „jednorożca” – czegoś wystarczająco zaawansowanego, aby obsługiwać sprzęt różnych marek, a jednocześnie możliwie prostego w obsłudze. Interesują mnie jedynie dwie funkcje:
Możliwość definiowania widoków, gdzie kamery są posegregowane według kategorii.
Opcja łatwego przełączania się między tymi widokami.
Skąd taka potrzeba? Mój szef posiada kilka ferm, a na każdej z nich zainstalowano rejestrator i kilkanaście kamer. Niestety każda farma była obsługiwana przez innego instalatora, więc rejestratory są różne: kilka Hikvision, dwa Dahua i jeden BCS. Szef niezbyt dobrze radzi sobie z obsługą komputerów, a przełączanie się między wieloma programami, z których każdy ma inny interfejs, kończy się tym, że co kilka dni muszę przywracać porządek w oprogramowaniu do obsługi kamer.
Czy ktoś może polecić rozwiązanie, które pozwoliłoby uporządkować kamery w bardziej przejrzysty sposób i było odporne na „użytkownika”?
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie!
Czy ktoś na forum zna program lub rozwiązanie umożliwiające podgląd kamer z wielu rejestratorów znajdujących się w różnych lokalizacjach, które współpracuje ze sprzętem różnych producentów?
Szukam, jak się zdaje, „jednorożca” – czegoś wystarczająco zaawansowanego, aby obsługiwać sprzęt różnych marek, a jednocześnie możliwie prostego w obsłudze. Interesują mnie jedynie dwie funkcje:
Możliwość definiowania widoków, gdzie kamery są posegregowane według kategorii.
Opcja łatwego przełączania się między tymi widokami.
Skąd taka potrzeba? Mój szef posiada kilka ferm, a na każdej z nich zainstalowano rejestrator i kilkanaście kamer. Niestety każda farma była obsługiwana przez innego instalatora, więc rejestratory są różne: kilka Hikvision, dwa Dahua i jeden BCS. Szef niezbyt dobrze radzi sobie z obsługą komputerów, a przełączanie się między wieloma programami, z których każdy ma inny interfejs, kończy się tym, że co kilka dni muszę przywracać porządek w oprogramowaniu do obsługi kamer.
Czy ktoś może polecić rozwiązanie, które pozwoliłoby uporządkować kamery w bardziej przejrzysty sposób i było odporne na „użytkownika”?
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie!